Trénerky

Lucia Krajčovič

S thaiboxom začala v roku 2006. Pôvodne prišla na prvý tréning kvôli tomu, aby schudla. Po prvom mesiaci sa do thaiboxu zamilovala a už vedela, že dobrá kondícia a pekná postava budú iba bonus. Tvrdo trénovala, až sa jej nakoniec v roku 2008 splnil sen stáť v ringu, kde si vyskúšala svoj prvý amatérsky zápas. Ako išli mesiace a roky tak zápasy pribúdali. Neskôr sa naskytol aj prvý profi zápas a po ňom ďalšie a ďalšie. Momentálne boxuje profi zápasy vo váhe 55 alebo 57 kíl, je amatérska majsterka Euroligy v thaiboxe, majsterka Českej Republiky v K1 a majsterka Európy WKF v K1. V roku 2010 si otvorila skupinu thaiboxu pre ženy a dievčatá. Dnes už fungujeme ako samostatný klub Ladies Thaibox. Sama vie, aké bolo tažké trénovať a chudnúť. Preto založila Ladies Thaibox, aby mohla učiť ďalšie z vás niečo z tohto krásneho športu, možno vám pomôcť schudnúť alebo vyformovať si postavu. Teší ju, ak možem ľudí učiť to, čo sa za tie roky naučila a pomocť im splniť si svoje ciele.

Vizitka

Profesionálna zápasníčka v thajskom boxe a K1 za Siam Gym a trénerka ženského thaiboxového klubu Ladies Thaibox.

Vek: 30

Váha: 56 - 60 kg

Výška: 1,73 m

Počet profi zápasov: 43 (30 výhier z toho 9 KO)

Počet amatérskych zápasov: 17

Úspechy

1. miesto Euroliga 2009/2010
3. miesto Slovak Muay Thai Open 2010
Účast na Queens cup 2011 v Bangkoku
2. miesto WKF European Championship K1 2011
3. miesto Majstrovstvá Slovenska v K1 2012
1. miesto Majstrovstvá Českej republiky v K1 2012
1. miesto Slovak Open K1 2013
WKF European Champion Muay Thai 2013
WKU World Champion Muay Thai 2013
EUMS European Champion K1 2013 

Silvia Veselovská

22 ročná študentka z Bratislavy, ktorá je už od malička športovec telom aj duchom sa po rokoch v atletike rozhodla, že potrebuje v živote viac adrenalínu a hľadala niečo kde si poriadne vybije energiu. Po rozhodnutí, že s behaním skončí sa rozhodla pre zmenu, že prejde na niečo akčnejšie a tak sa dostala úplnou náhodou k thaiboxu. Pred pár rokmi si kúpila s kamarátkou len tak zo srandy mesačný vstup na začiatočnícke hodiny thaiboxu a odvtedy ubehli už 4 roky a tá sranda ešte stále trvá. Teraz trénuje v skupine pokorčilých v SIAM GYME. Za posledný rok sa dostala aj k zápasom a má za sebou zatiaľ štyri, z ktorých tri prebehli ako amatérske a jeden ako profi. Zároveň sa tento posledný rok venuje aj trénovaniu iných dievčat zo svojho klubu v rôznych skupinách. Prechod na thaibox berie ako pozitívnu zmenu, pretože ako sa hovorí: „Nikto nevie, čo môže dokázať, do tej doby, kým to neskúsi.“

Slávka Weiser

Naša najmladšia trénerka, sa k thaiboxu dostala už pred piatimi rokmi. Vtedy ako 14 ročná nevedela nájsť ten správny šport, ktorý by ju bavil. Vyskúšala tanec, volejbal aj gymnastiku, ale nič z toho nebolo to pravé. Lákal ju šport, kde by hrala "sama za seba", nie za tím. Chcela bojovať sama so sebou, zdolávať svoje vlastné limity. Dokázať si, že všetko sa dá. A tak prišla vyskúšať prvý tréning ku nám. Začiatky boli po operácii nohy tažšie, ale nevzdala sa a vydržala. V 15 rokoch mala aj svoj prvý amatérsky zápas. Keďže nadovšetko miluje deti, rozhodla sa učiť budúcich šampiónov základy thajského boxu. Už rok sa venuje mladým talentom. Popri tom Slávka trénuje v skupine pokročilých v SIAM GYME a občas dá tréning aj dievčatám z iných skupín. A či by si vedela predstaviť život s iným športom? Podľa jej slov určite už nie a je vďačná za to, že krásy thaiboxu objavila už v tak mladom veku.